Analizując dane sprzedażowe z ostatnich kilku miesięcy udało nam się zaobserwować niezwykle ciekawy trend. Okazuje się bowiem, że konsumenci korzystający z usług naszego salonu z coraz większą chęcią sięgają po zagęszczające oraz wizualnie zwiększające objętość włosów dopinki mocowane metodą „clip in”. W telegraficznym skrócie powiedzieć można, że są to pasemka wykonane z włosia naturalnego lub włókien syntetycznych wysokiej jakości zakończone klamerkami, dzięki którym dopinki takie można w dowolnym momencie założyć a także zdjąć – zarówno przy pomocy ekspertów jaki i samodzielnie w zaciszu własnych czterech ścian. Z uwagi na ten fakt postanowiliśmy odpowiedzieć na jedno z najczęściej zadawanych nam przez konsumentów pytań, a mianowicie – jak długo produkt taki nam posłuży?

Jak można się łatwo domyślić, wszystko zależy przede wszystkim od częstotliwości jego stosowania. Jeżeli zdecydujemy się na wyroby syntetyczne, które to wykorzystywać będziemy jedynie „od okazji”, a więc przygotowując się do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych czy też spotkaniach z rodziną lub znajomymi, możemy mieć przekonanie graniczące niemalże z pewnością, że pasemka takie będą pełnić swoją rolę wręcz perfekcyjnie przez najbliższe dwanaście do piętnastu miesięcy. Niestety jednak, okres ten ulegnie znacznemu skróceniu w sytuacji, gdy będziemy pragnęli zachwycać osoby z naszego otoczenia nienaganną fryzurą na co dzień. Dlaczego tak się dzieje? Jest to przede wszystkim spowodowane koniecznością regularnego rozczesywania, pielęgnacji, mycia oraz suszenia pasemek włosów naturalnych lub syntetycznych, co z kolei bezpośrednio przekłada się na ich stan. Regularna stylizacja z wykorzystaniem urządzeń generujących duże ilości ciepła, takich jak na przykład suszarek, lokówek, czy termoloków to prosta droga do nadmiernego przesuszania dopinek, na które trzeba będzie następnie aplikować znaczne ilości substancji nawilżających.

Częste mycie przy wykorzystaniu szamponów dostępnych w supermarketach czy drogeriach może z kolei sprawić, że włosy lub włókna stracą swój pierwotny blask i sprężystość. Na szczęście jednak wyroby takie są zauważalnie tańsze od dostępnych na rynku wyrobów perukarskich, a więc jeżeli zauważymy, że stopniowo ich wygląd zaczyna odbiegać od naszych oczekiwań, nic nie stoi na przeszkodzie, by zwrócić się o pomoc do doświadczonych profesjonalistów zatrudnionych w naszym salonie, którzy to dołożą wszelkich starań, by możliwie jak najszybciej i w jak najmniej inwazyjny sposób usunąć stare, sfatygowane dopinki, a następnie zastąpić je nowymi, idealnie dostosowanymi do specyfiki naszego uczesania oraz zachwycającymi swoją prezencją ogólną. Gwarantujemy, że pomimo stale zmieniającej się sytuacji na rynku utrzymujemy ceny naszych wyrobów oraz świadczonych przez nas usług na stałym, konkurencyjnym poziomie, a więc decyzja o rewitalizacji posiadanych elementów zagęszczających lub przedłużających Państwa włosy z pewnością nie doprowadzi do nadmiernego wydrenowania Państwa domowego budżetu!

Https://hairme.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here