Kobiety jak każdy wie to bardzo skomplikowane istoty, dlatego niektórzy zastanawiają się jakie pytania można im zadać, aby np. ich nie urazić.
Wszystko zależy na jakim etapie życia jesteśmy, jak wiadomo nie wszystkie pytania, które można zadać 15 latce nadadzą się dla osoby, która ma 40 lat. Jak również ważne jest czego te pytania mają dotyczyć.
Inne pytania zadajemy w przypadku, gdy chcemy kogoś poznać, ktoś nam się podoba a inne, gdy już jesteśmy w związku z daną partnerką.

Jakie pytania zadać dziewczynie?

Zacznijmy może od nastoletnich dzieci, których wiek nie przekracza 16 lat.
W przypadku, gdy podoba nam się jakaś dziewczyna dobrze jest zapytać ją przede wszystkim o podstawowe rzeczy, takie jak wiek, gdzie mieszka, gdzie lubi chodzić, czy zna kogoś może ze znajomych osoby pytającej.
Oczywiście bardzo popularne dzisiaj, czy posiada konto na portalu społecznościowym. Dziewczynę tak naprawdę można zapytać o wszystko, oczywiście w granicach dobrego smaku i rozsądku.

Często zadawane im pytania na tym etapie to do jakiej szkoły chodzi, jakiej słucha muzyki, czy lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, czy lubi czytać książki. Musimy pamiętać, że małe kobiety w tym wieku dopiero wkraczają w świat randek i chłopaków, niektóre z nich są bardziej otwarte a do niektórych naprawdę potrzeba wiele czasu, żeby udało wybrać się na pierwszą randkę. Jeżeli jednak chłopak będzie podobał się dziewczynie i z konsekwencją dążył do jej poznania to na pewno mu się powiedzie.

chłopak i dziewczyna

Kolejnym etapem jest młodzież już prawie dorosła czyli od 16 roku życia, młode kobiety w tym wieku, zresztą chyba jak każde, chcą aby chłopak je adorował. Ubierają się do szkoły w coraz to wymyślniejsze ubrania jak również, spędzają czas u kosmetyczki czy fryzjera, po to tylko, aby podążać za trendami mody jakie widzą na stronach internetowych. Wszystko to sprawia, że chłopaki częściej się za nimi oglądają, czasami jednak dziewczyny przesadzają z długością paznokci czy kolorowym makijażem, dlatego coraz częściej są
wyśmiewane a niżeli podziwiane.

Kobiety w tym wieku dobrze jest zapytać się oczywiście o to czy ma już swoją drugą połowę, co planuje robić dalej w życiu, jakie są jej cele itp.
Jeżeli jesteśmy na randce to warto byłoby zadać pytanie czy jest dziewicą, czy chciałaby założyć rodzinę, jaki typ związku preferuje, czy lubi podróżować. Im bardziej poznajemy daną osobę, tym łatwiej nam jest zadawać pytania, ponieważ wiemy już po krótce czym się zajmuje, co lubi itd. Wspomniane było, że kobiety lubią być adorowane, dlatego warto jest często prawić im komplementy od zwykłego – jak pięknie dziś wyglądasz do bardziej odważniejszych jak – masz piękne ciało.

Oczywiście zdarza się, że kobieta nie ma humoru i na nasz komplement – jak pięknie dziś wyglądasz, odpowie – a co wczoraj wyglądałam brzydko. Kobietą po ukończeniu 18 roku życia można już zadawać wszystkie pytania, jeśli jednak mężczyzna będzie chamski i ordynarny, nie będzie mógł z pewnością liczyć na kolejne spotkanie.
Musimy pamiętać, że mężczyźni to czasami dobrzy bajkopisarze, potrafią tak manipulować pytaniami, aby dziewczyna już po krótkim czasie była gotowa na następne spotkanie. Do takich pytań możemy zaliczyć : czy miałaś kiedyś faceta, który spełniał wszystkie zachcianki? lub czy chciałabyś, abym co rano przynosił ci śniadanie do łóżka?

jakie pytania dziewczynie

Chłopak któremu rzeczywiście zależy na dziewczynie potrafi zadać mnóstwo ciekawych pytań jak np. powiedz mi gdzie się rodzą takie anioły jak ty? Czasami zdarza się jednak, że chłopcy są bardzo niedojrzali i zadają pytania typu – czy trzeba z tobą chodzić, żeby cię mieć? Pytania które zawsze się sprawdzają bez względu na wiek to np.
Co lubisz robić w wolnym czasie?, jakie masz marzenia?, czy uprawiasz sport?, gdzie chciałabyś spędzić wakacje?, co o mnie myślisz? i wiele innych. Czasami mężczyzną tym bardziej nieśmiałym łatwiej jest rozmawiać z kobietami poprzez komunikatory czy portale randkowe.
Jest to dobry dla nich sposób, aby trochę poznać wybrankę co sprawia, że podczas pierwszego spotkania już nie są tak zestresowani.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here