Przemysł tekstylno-odzieżowy w Turcji od wielu już lat jest obok turystyki dominującą gałęzią gospodarki. Turecka odzież to wciąż w dużej mierze ubrania szyte z materiałów naturalnych: wełny, mieszanek z włóknami syntetycznymi czy bawełny. Materiały te świetnie nadają się do produkcji płaszczy, swetrów czy eleganckich kurtek.

Wiele tureckich firm wyspecjalizowało się w obróbce odzieży termoaktywnej i termicznej- strojów dla ludzi aktywnych oraz tych, którzy lubią czuć się komfortowo na co dzień.

Turcja – prawdziwy potentat przemysłu tekstylnego

Popyt na ubrania produkowane nad Bosforem nie maleje od lat. Kiedyś nasze babcie czy ciocie jeździły do Turcji po barwne koszule, chusty, dobre jakościowo jeansy czy markowe kurtki skórzane. W kraju nad Wisłą można było jedynie pomarzyć o takich ubraniach.

Dziś turecką odzież mamy w zasięgu ręki!

Hurtowania odzieży tureckiej e-hurtowo.eu to największy w Polsce sklep internetowy z odzieżą prosto z Turcji!

Czym charakteryzuje się nasza odzież?

Szeroka gama produktów- dla dzieci, kobiet oraz mężczyzn w przystępnych cenach i dobrej jakości.

Modne wzory i fasony dostępne w rozmiarach do XXXL oraz odzież klasyczna- wszystko to, czego szukasz masz w zasięgu jednego kliknięcia!

Nasza hurtowania odzieży tureckiej wyposaży nie tylko Twój dom czy sklep w ubrania, ale również w akcesoria świąteczne, kosmetyki czy pościeli i ręczniki.

Najlepszej jakości materiały, wysoka jakość produkcji i atrakcyjne ceny

Atrakcyjne ceny odzieży z Turcji spowodowane są ogromną liczbą fabryk prowadzonych przez całe pokolenia. Tkaniny, z których szyte są ubrania, produkowane są na miejscu. Podobnie rzecz ma się z akcesoriami. Wpływa to na mniejsze koszty produkcji odzieży, a w konsekwencji jej cena.

Odzież pochodząca z Turcji wyróżnia się wysokim standardem wykonania. Turcy dorównują w jakości większości europejskich marek. Ubrania szyte są z naturalnych tkanin, które oddychają, zwiększając komfort użytkowania. Odzież turecka zachowuje swoje oryginalne kolory oraz cechy nawet po wielu praniach.

Coraz popularniejsze stają się motywy folkowe, którymi charakteryzują się tureckie tkaniny. Szeroka gama wielobarwnych, ciekawych wzorów i printów, sprawia, że popyt na tureckie bluzki, kardigany, spodnie czy marynarki stale rośnie.

Turcja w ostatnich latach staje się liderem w produkcji damskich spodni. Nietuzinkowa kolorystyka oraz wyższa gramatura sprawia, że produkty są trwałe i solidne w wykonaniu.

E-hurtowo.eu zaprasza na podróż z nutą egzotyki do Turcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here