Każda nowoczesna firma powinna dbać o swój wizerunek. Dotyczy to nie tylko jakości sprzedawanych produktów i rozbudowanych akcji marketingowych. Wizytówką firmy powinny być pomieszczenia handlowe, a także obiekty służące do przechowywania towarów. Prace należy zacząć od sporządzenia odpowiedniego projektu, dostosowanego do charakteru przedsiębiorstwa oraz spełniającego wysokie normy bezpieczeństwa i jakości. Takie projekty hal stalowych oferuje Kobexstal. Jest to sprawdzona firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Uniwersalne projekty

Konstrukcje projektowane przez Kobexstal mają przemyślaną budowę, jak również są bardzo wytrzymałe. Projekty są dostosowywane indywidualnie do potrzeb inwestora oraz lokalizacji, przy uwzględnieniu lokalnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu tworzone są konstrukcje przeznaczone do użytku zarówno w Polsce, jak i za granicą. Firma korzysta z najnowocześniejszego oprogramowania, dzięki czemu proces projektowania jest szybki, a hale stalowe są ekonomiczne w budowie.

Optymalizacja kosztów i funkcjonalności

Kobexstal szeroko współpracuje z najlepszymi architektami w Polsce. Dodatkowo każdy klient ma możliwość kontaktu z inżynierem prowadzącym jego projekt. Firma posiada autorskie rozwiązania, które są kompleksowo tworzone we własnym biurze projektowym. Klient korzystający z usług Kobexstal otrzymuje projekty budynków dostosowanych do kosztów wykonania oraz możliwości produkcyjnych. Oferta obejmuje konstrukcje pozwalające na przechowywanie produktów w odpowiednich warunków oraz bezpieczną pracę ludzi wewnątrz.

Potwierdzona trwałość

Hale projektowane przez Kobexstal są wytrzymałe i mogą służyć przez wiele lat. Są dopasowane do specyficznych warunków różnych branż. Kobexstal realizuje również projekty nietypowe, które mogą być w największym stopniu modyfikowane dla potrzeb klientów. Możliwe jest stworzenie zoptymalizowanego projektu na bazie dokumentacji zewnętrznej, szczególnie pod względem wytrzymałości. Projekty hal stalowych są tworzone dla różnego rodzaju konstrukcji oraz jej wymiarów. Firma dostosowuje hale do zróżnicowanych warunków klimatycznych, stref śniegowych oraz wiatrowych. Konstrukcje stalowe są trwałe i można je szybko zbudować. Są także odporne na korozję oraz duże wahania temperatur, mogą mieć więc zastosowanie w każdej strefie klimatycznej.

Firma Kobexstal wykonuje nie tylko projekty hal stalowych, ale zajmuje się także prefabrykacją konstrukcji, zabezpieczeniem, budową i montażem. Jest to kompleksowa usługa — od pomysłu, aż do oddania do użytku gotowego obiektu. Dlatego firma jest ceniona zarówno w Polsce, jak i za granicą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here